Dealerzy / dystrybutorzy

Nasza firma poszukuje obecnie dystrybutorów regionalnych, którzy zajmować się będą sprzedażą i promocją profesjonalnych systemów rejestracji mowy i transkrypcji firmy Philips Speech Processing.

Zaproszenie kierujemy szczególnie do firm obsługujących rynek medyczny, prawniczy i administrację publiczną, jak również firmy szkoleniowe.

W okresie współpracy oferujemy wsparcie, szkolenia i programy partnerskie. W celu zapoznania się z naszą propozycją prosimy o kontakt z naszym biurem.

Oferujemy również miejsca pracy dla handlowców w naszym warszawskim biurze. Jeżeli jesteś kreatywny, samodzielny i odpowiedzialny, lubisz pracować w zespole i interesujesz się sprzedażą urządzeń specjalistycznych, skontaktuj się z nami przesyłając swoje CV i list motywacyjny wraz z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą a dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883″

Zaprzaszamy do współpracy!

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze…. więc dyktuj