Rozwiązania dla Prawników

Każdą rozmowę w kancelarii prawnej zaczynamy od prostego pytania. Na ile wycenia Pan/Pani godzinę swojego czasu? Na co wykorzystasz dodatkowe dwie, trzy godziny dziennie? Czy wiesz ile możesz zyskać poprzez zakup profesjonalnego systemu transkrypcyjnego?
Czas naszych Klientów jest cenny. Zwłaszcza w Twojej branży. Przeciętny człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze długopisem i nawet 10 razy szybciej niż na komputerze. Odrzuć metody pracy, które ograniczają twoje wyniki – wykorzystaj rozwiązania Philips Speech Processing i wykorzystaj wolny czas na kolejną sprawę. Albo spacer z rodziną.
Weź do ręki dyktafon Philips. Mów. W biurze, w samochodzie, podczas treningu. Twoje słowa automatycznie trafią do asystentki, która z wykorzystaniem zestawu transkrypcyjnego szybko i sprawnie zamieni je na tekst. Nagraj tekst wracając z podróży służbowej, prześlij go mailem, a rano będzie leżał na Twoim biurku.
Mamy czternastoletnie doświadczenie we współpracy z prawnikami. Przejdź do zakładki „Referencje” by poznać ich opinie o naszej współpracy. Zaproś nas na krótką prezentację do swojej kancelarii – z chęcią zaprezentujemy możliwości oferowanych przez nas rozwiązań.


„Używane w Kancelarii od 2009 zestawy oraz dyktafony Philips są bardzo dobrej jakości i proste w obsłudze, działają bezawaryjnie i znakomicie sprawdzają się w naszej branży.”

Jolanta Budzowska, Radca Prawny, Budzowska Fiutowski i Partnerzy Radcowie Prawni

„Zakupione urządzenia i materiały eksploatacyjne spełniają najwyższe wymagania. Dostawa zamówionego sprzętu jest terminowa, zaś firma wykazuje się wysoką elastycznością w podejściu do klienta oraz profesjonalną i miłą obsługą.”

Agnieszka Stawicka, specjalista ds. administracji Weil, Gotshal&Manges

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze…. więc dyktuj