Rozwiązania dla Firm

Czas to pieniądz. W każdej organizacji kadra zarządzająca, dyrektorzy, kierownicy, specjaliści oraz handlowcy doskonale rozumieją znaczenie tej maksymy. Firma Creative Solutions posiada w swojej ofercie rozwiązania, które pomogą Ci w sposób bardziej efektywny zarządzać swoim czasem pracy. Czy wiesz, że dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom możesz usprawnić swoją pracę a także pracę osób z którymi współpracujesz na co dzień? Wyobraź sobie sytuację, w której po ważnym spotkaniu z Klientem musisz sporządzić raport czy też zapisać wnioski i rekomendacje. Używając rozwiązań Philips Speech Processing, po prostu podyktujesz pełną informację na profesjonalny dyktafon firmy Philips a następnie prześlesz plik lub pliki audio e-mailem do swojego komputera bądź centrali. W centrali Twoja asystentka lub sekretarka przepisze przesłany przez Ciebie plik audio w formie gotowego raportu i roześle do wskazanych przez Ciebie osób w organizacji.

Często podróżujesz, odbywając spotkania służbowe w kraju i poza jego granicami. A na miejscu w biurze czasami trudno Cię zastać. Zapewne wiele razy jako menadżer chciałeś przekazać zadania, pomysły czy też uwagi swoim współpracownikom i zdarzało się, że część myśli bezpowrotnie ulatywała z głowy, bo nie mogłeś ich w danym momencie zapisać. Używając rozwiązań firmy Philips unikniesz podobnych sytuacji. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie profesjonalny dyktafon i zaczniesz dyktować. Następnie za pomocą e-maila prześlesz plik lub pliki audio swojej sekretarce a ona przepisując tekst za pomocą zestawu transkrypcyjnego prześle Twoje dyspozycje do wskazanych przez Ciebie w nagraniu osób. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo informacji, gdyż profesjonalne dyktafony firmy Philips zabezpieczone są kodem PIN a nagrywane pliki szyfrowane.

Nowoczesna i sprawnie funkcjonująca organizacja to między innymi sprawny system przepływu informacji w tym dokumentacji elektronicznej. Oferujemy Państwu możliwość wdrożenia kompleksowego systemu zarządzania dokumentacją elektroniczną w organizacji w oparciu o specjalnie dedykowane rozwiązanie Philips Enterprise.


„Firma CS – Creative Solutions była odpowiedzialna za dostawę rejestratora dźwięku do firmy GTL S.A.

Używane od 2005 roku urządzenie jest bardzo dobrej jakości i spełnia nasze wymagania. Firma zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w urządzenia.

Z przyjemnością możemy polecić firmę CS – Creative Solutions jako wiarygodnego partnera w interesach.”

Andrzej Morcinek, kierownik działu teleinformatyki, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. w Katowicach, oddział Pyrzowice

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze…. więc dyktuj