Rozwiązania dla Administracji

Urzędy Miejskie, Gminne, Starostwa Powiatowe – we wszystkich istnieje obowiązek protokołowania sesji radnych. Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania Philips Speech Processing do zarówno rejestracji sesji jak i tworzenia wymaganych przez prawo protokołów. Aktualnie ponad sto Urzędów w całej Polsce tworzy protokoły w oparciu o zestawy transkrypcyjne Philips. Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy!

Korzystanie ze sprzętu nagrywającego usprawni pracę w Waszym urzędzie. I jest przy tym dziecinnie proste! Sesja radnych nagrywana jest przez urządzenie rejestrujące, do którego można podłączyć zarówno mikrofony konferencyjne Philips jak i dowolny system nagłośnieniowy. Po zarejestrowaniu sesji sekretarka może w krótkim czasie, przy zastosowaniu efektywnego rozwiązania transkrypcyjnego, stworzyć odpowiedni protokół. Załączone oprogramowanie pozwoli nie tylko archiwizować kolejne sesje, ale też wysłać odpowiednie protokoły na przykład nieobecnemu radnemu. A nawet zamieścić plik dźwiękowy z zapisem sesji na stronie internetowej urzędu.

Instalacja sprzętu i oprogramowanie w Państwa Urzędzie zajmie kilka chwil. Nasz przedstawiciel nie tylko zainstaluje urządzenia Philips, ale też przeszkoli cały personel tak, by umiejętnie wykorzystywał wszystkie możliwości zastosowanego rozwiązania. Administracja publiczna to jedna z największych grup docelowych naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – z chęcią opowiemy Państwu jak oferowane przez nas urządzenia usprawnią codzienne działanie Waszego urzędu.


Firma CS-Creative Solutions dała się poznać jako bardzo solidny partner. Dostawa urządzeń była terminowa, instalacja została przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Zadbano o właściwy kontakt z klientem i odpowiednie przeszkolenie personelu Starostwa Powiatowego w Żninie w obsłudze zakupionych urządzeń.
Zbigniew Jaszczuk, Starosta Powiatu, Starostwo Powiatowe w Żninie

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze…. więc dyktuj