Referencje od Sektora Medycznego

„Każdy kto w szpitalu codziennie dyktuje 120 dokumentów o łącznej długości 300 strona A4 doceni zaawansowaną technologię systemów Philips Speech Processing.”

Dr.Lobodasch, Ordynator Kliniki Ginekologicznej Szptala „DRK-Krankenhaus Chemnitz-Rabenstein”, Niemcy

„Firma CS – Creative Solutions była odpowiedzialna za dostawę i instalację Zestawów do transkrypcji oraz cyfrowych dyktafonów dla Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie.

Używane (od roku 2006) w naszym Zakładzie zestawy oraz dyktafony Philips są bardzo dobrej jakości i spełniają nasze wymagania. Firma zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w urządzeń.

Firma dała się poznać jako bardzo solidny partner. Dostawa urządzeń była terminowa, instalacja została przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Zadbano o właściwy kontakt z klientem i odpowiednie przeszkolenie personelu Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Rzeszowie w obsłudze zakupionych urządzeń.

Z pełną odpowiedzialnością i prawdziwą przyjemnością możemy polecić firmę CS – Creative Solutions jako rzetelnego i wiarygodnego partnera w interesach.”

lek. med. Zdzisław Białowąs, dyrektor Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Rzeszowie

Firma CS – Creative Solutions była odpowiedzialna za dostawę zestawów do transkrypcji oraz cyfrowych dyktafonów dla Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko – Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie.

Używane w naszej jednostce zestawy i dyktafony Philips są bardzo dobrej jakości i spełniają nasze wymagania. Firma zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w urządzeń.

Firma dała się poznać jako bardzo solidny partner. Dostawa urządzeń była terminowa, instalacja została przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Zadbano o właściwy kontakt z klientem i odpowiednie przeszkolenie personelu w obsłudze zakupionych urządzeń.

Dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować CS – Creative Solutions jako solidnego i godnego zaufania partnera.

mgr. Renata Kaim, Zastępca Dyrektora ds. Techniczno-Logistycznych, ZOZ MSWiA z Warmińsko – Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie

 

Firma CS – Creative Solutions była odpowiedzialna za dostawę zestawów do transkrypcji oraz cyfrowych dyktafonów dla Szpitala Specjalistycznego im. Prof. E. Michałowskiego w Katowicach.

Używane od roku 2007 w naszym zespole zestawy oraz dyktafony Philips są bardzo dobrej jakości i spełniają nasze wymagania. Firma zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w urządzeń.

Firma dała się poznać jako bardzo solidny partner. Dostawa urządzeń była terminowa, instalacja została przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Zadbano o właściwy kontakt z klientem i odpowiednie przeszkolenie personelu w obsłudze zakupionych urządzeń.

Dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować CS – Creative Solutions jako solidnego i godnego zaufania partnera.

Izabela Czakon, pełnomocnik Dyrektora ds. administracji i organizacji, Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego w Katowicach

„Nowe zastosowania tego urządzenia odkrywamy każdego dnia w Klinice.”

Dr.Kurcher, Ordynator Kliniki Kardiologicznej Szptala „DRK-Krankenhaus Chemnitz-Rabenstein”, Niemcy

„Radiolodzy jako pionierzy nowych technologii, przyzwyczajeni jesteśmy do pracy na zaawansowanych technologicznie urządzeniach. Jednocześnie jesteśmy bardzo mile zaskoczeni integralnością i łatwością obsługi pracy z systemami cyfrowymi firmy Philips nie tylko dla lekarzy a także dla naszych sekretarek.”

dr Artur Grochowski

„Tworząc raport diagnostyczny, wybieramy nazwisko pacjenta, które może być oznaczone priorytetem w pilnych przypadkach, a następnie rozpoczynamy dyktowanie poprzez wygodny i łatwy w użyciu Speech Mike. Jest też wygodniejsze rozwiązanie, dzięki urządzeniu Philips z czytnikiem kodów kreskowych podyktowany opis automatycznie dodawany jest do historii choroby pod wskazanym nazwiskiem pacjenta. Podsumowując: jesteśmy absolutnie pewni, że raport lub opis trafia we właściwe miejsce.”

dr Aldona Giec-Lorenz.

„Korzystając z analogowego systemu wielokrotnie kasety były zbyt mało pojemne lub zacinały się w dyktafonie w trakcie tworzenia raportów medycznych. Przenoszone z miejsca na miejsce kasety ulegały częstemu uszkodzeniu, zaginięciu lub przypadkowemu skasowaniu nagrania. Zakładając, że każdy radiolog musi stworzyć dziennie wiele opisów, musimy dbać o maksymalne wykorzystanie czasu, a analogowe rozwiązania wielokrotnie wpływały na opóźnienia.”

dr n.med. Anna Zymon-Zagórska.

„Doświadczeni przejściem z analogowego systemu na cyfrowe rozwiązanie Philips do dyktowania uważamy, że była to bardzo ważna decyzja. Dzięki nowym cyfrowym urządzeniom, nasza praca zmieniła się diametralnie, podwyższając naszą efektywność, komfort pracy i bezpieczeństwo. Dyktowanie i tworzenie opisów stało się bardziej profesjonalne.”

dr Mariusz Chojnacki.

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze…. więc dyktuj