Nowa siedziba

Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznym rozwojem pragniemy poinformować o zmianie adresu siedziby naszej firmy. Od dnia 29.03.2013 nasza firma funkcjonować będzie w nowym biurze pod adresem: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36 lokal U211; 02-797 Warszawa (Galeria Ursynów). Nowe lokalizacja daje nam nowe możliwości kontaktu z Państwem. Nasze nowe biuro znajduje się tuż przy stacji metra NATOLIN (mapka). Dzięki specjalnie zaprojektowanej powierzchni biurowej, przygotowaliśmy na potrzeby naszych Klientów profesjonalne pomieszczenie showroom do prezentacji oferowanych przez naszą firmę rozwiązań.

Dziękujemy Państwu za dotychczas okazane nam zaufanie. To dzięki Państwa wskazówkom i opiniom nasza firma może się prężnie rozwijać. Dlatego też podnosząc nieustannie jakość oferowanych przez nas rozwiązań, koncentrujemy się również na jak najwyższych standardach obsługi naszych Klientów.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że nasze dotychczasowe numery telefoniczne zostaną przeniesione do nowej siedziby. Uprzejmie prosimy o przesyłanie wszelkiej korespondencji listowej, której spodziewany termin doręczenia jest późniejszy niż 29.03.2013 na nowy adres.

Z poważaniem,

Zespół CS – Creative Solutions

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze…. więc dyktuj