O grupie CS

Creative Solutions to autoryzowany przedstawiciel Philips Speech Processing w Polsce. Misją firmy jest wsparcie naszych Partnerów w oszczędzaniu czasu i pieniędzy poprzez wykorzystanie popularnej na świecie idei elektronicznego dyktowania i transkrypcji. Naszym klientom oferujemy proste w obsłudze systemy, które znacząco wpływają na jakość ich pracy, prowadząc do znacznego wzrostu efektywności i niebagatelnych oszczędności finansowych.

Od 19 lat współpracujemy z szeroką grupą klientów z całej Polski. Szpitale (m.in. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Rybniku, Szpital MSWiA w Rzeszowie), Kancelarie (m.in. Clifford Chance, Baker & McKenzie, Cameron McKenna), czy jednostki administracji publicznej (Urzędy Gminy, Urzędy Miasta, Urzędy Dzielnicy, Starostwa Powiatowe) nie tylko kupują oferowane przez nas urządzenia, ale też korzystają z bogatego wsparcia logistycznego i szkoleniowego. Przejdź do zakładki „Referencje” by dowiedzieć się jak jesteśmy postrzegani przez naszych Partnerów.

Hasłem przewodnim grupy Creative Solutions, do której należą też
Opta-Tech i Eduko, a od niedawna również Audiotypia.pl to „być kreatywnym w pracy, w nauce, w środowisku”. Na co dzień tworzymy systemy przeznaczone dla edukacji, biznesu i administracji publicznej. Jesteśmy grupą firm oferujących nowoczesne rozwiązania techniczne pomagające w wypełnianiu zadań i tworzeniu pozytywnego wizerunku naszych Klientów.

Warto zaznaczyć, że cały oferowany przez Creative Solutions asortyment produkowany jest zgodnie z normą ISO 9001. Bardzo ważne jest dla nas wyróżnienie ISO 14001, przyznane za produkcję szczególnie przyjazną środowisku.

W czerwcu grupa Creative Solutions została wyróżniona certyfikatem przyznania godła Najwyższa Jakość Quality International 2012 w kategorii QI product – produkt najwyższej jakości. Wyróżniony został nasz „Zestaw do cyfrowej rejestracji raportów z prowadzonych badań”, w którego skład wchodzi między innymi urządzenie typu SpeechMike III.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Creative Solutions. W zakładce Kontakt znajdą Państwo wszystkie dane potrzebne do kontaktu z naszym biurem.

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze…. więc dyktuj