Cyfrowy obieg dokumentacji medycznej

SZANOWNI PAŃSTWO,

zgodnie z „Ustawą o systemie informacji w ochronie zdrowia” do 2014 roku wszystkie placówki medyczne zobowiązane są wprowadzić cyfrową dokumentację medyczną. Jako przedstawiciel i wyłączny autoryzowany dystrybutor Philips Speech Processing chcemy zainteresować Państwa proponowanymi przez nas rozwiązaniami. Szeroka gama profesjonalnych systemów do rejestracji opisów badań lekarskich (w ofercie znajdują się zarówno systemy stacjonarne jak i mobilne), systemów konferencyjnych (rady naukowe, zebrania dyrekcji szpitala) oraz cyfrowych zestawów do transkrypcji od ponad 50 lat jest wyróżnikiem propozycji firmy Philips.

Zestawienie specjalistycznego sprzętu z dedykowanym oprogramowaniem pozwala użytkownikom usprawnić organizację pracy, zwiększyć jej wydajność i efektywność jak również kontrolować przepływ informacji. Cyfrowe nagrania diagnoz i opisów umożliwiają szybkie i sprawne uzupełnienie elektronicznej karty pacjenta, utworzenie kompletnej i pełnej cyfrowej historii choroby. Przede wszystkim jednak systemy Philips pomagają zorganizować pracę zgodnie z podziałem kompetencji – lekarz nie musi już być równocześnie sekretarką medyczną. Może on podyktować pełny i dokładny opis badania nie tracąc czasu na własnoręczne wpisywanie go w odpowiednie okienko.

Kolejną zaletą rozwiązań Philips jest najwyższe bezpieczeństwo danych dzięki szyfrowaniu nagrań 128-bitowym kluczem.

Zachęcamy również do zapoznania się z najnowszym rozwiązaniem kompleksowym, SpeechExec Enterprise, obejmującym swoim zakresem całą placówkę medyczną. Specjalne moduły umożliwiają sprawny cyfrowy obieg dokumentacji i minimalizują ryzyko zagubienia danych.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą

← powrót